Link in progress
Обо мне
Руйнування чи підтримка. Відносини в сім’ї


Всі відомий принцип стосунків між батьками після одруження. В 80% випадків завжди якесь тертя між сторонами нової сім’ї та батьків. Мене завжди цікавило одне: чому так стається? Відповідь дійсно банальна і більшість її знає. Але давайте поговоримо не про відносити, а про те, що батьки роблять для того, щоб їхня дитина була щасливою? Будемо розглядати ситуацію, коли молодих сім’я дійсно щаслива і знає чого хоче в житті. Що ж, перше про що я хочу поговорити – теща.

Покоління назад тещу рахували другою мамою. Чи це так сьогодні? Ні. На мою думку мама в житті одна – та яка дала життя та поставила на ноги в цьому скаженому світі. Чому тоді всі рахують, що вірно звати «мама» маму обраного чи обраної? В 90% випадків це викликає дискомфорт і в 95% ці слова значать тільки одне «… аби не дратувати і давати привід спору». Друге питання відносин – це поради. Поради, поради… Всі лізуть зі своїми порадами і рахують що це «істина істин». Але чи задумувались ви, батьки, що ви мислите як 45-50 річна людина? Сьогоднішні часи вже зовсім не такі як вчора і тим паче як 20 років тому. Ваші поради націлені на те, що ви рахуєте вірним. Але чи ви дійсно аналізуєте всі факти даючи пораду?

Іноді буває так, що батьки не приймаються другу половинку своєї дитини. Це напевно одна з найгірших ситуацій, коли батьки ставлять перед вибором свою дитину: «ми або вона/він!». Чи ви розумієте, що ви цим робите? В більшості випадку вибір буде не у вашу користь. Чим самим ви ще далі й далі віддаляєтесь від своєї дитини. Деякі «персонажі» починають хаїти, всіляке дискредитувати і робити наклепи на обранця/ю своєї дитини. І ви, батьки, дійсно рахуєте себе мудрими? Результат таких дій в 99% один – ви ніколи не будете чеканим гостем в домі вашої дитини.

To be continued…

«Найбільша дурість — це робити теж саме і сподіватися на інший результат».
Альберт Ейнштейн

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Max quality, min price, min time expenditure
Send me a message to: work@glogla.net
Portfolio